اخبار زیست محیطی
1
1397/2/8 شنبه روز زمین پاک در بوشهر ادامه دارد

به گزار ش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر علی رغم به پایان رسیدن اغلب برنامه های نمادین و آگاهی بخش ، اجرای برخی دیگر از برنامه های  اثر گزار محیط زیستی پس از هفت محیط زیست نیز ادامه دارد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در همین باره گفت : روز و هفته زمین پاک فرا تر از یک تاریخ و یا زمان تعیین شده است . هر روز را باید روز زمین پاک دانست و دست در دست هم درست مانند هفته ای که گذشت، باید با حساسیت و دقت تمام  برای داشتن زمینی پاک و بدون آلودگی تلاش کنیم.

حسین دلشب در ادامه گفت : برگزاری نمایشگاه عکس همراه با جملات کوتاه آگاهی بخش، پاکسازی گروهی ساحل،بر پایی برنامه های پیوسته ی آموزشی ، خلاقانه و شاد بصورت روزانه در مدارس همراه با جوایز ارزشمند و ...  از جمله برنامه های این اداره کل است که بعد ازهفته ی زمین پاک نیزبطور جدی ادامه دارد.

وی تاکید کرد: آموزش مسائل مرتبط با حفاظت محیط زیست با استفاده از ابزار هنر ، با جدیت برای فرهنگسازی و با تاکید بر جلوه های بصری؛ بهتر، سریعتر، دقیقتر و کامل تر به نتیجه می رسد. 

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر بازدید از  نمایشگاه عکس زمین پاک ، همچنین موزه ی حیات طبیعی و جانوری استان  بوشهر را برای عموم آزاد و از همه شهروندان جهت حضور در نمایشگاه و بازدید از موزه دعوت کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
:: تمامی حقوق وب سایت متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست می باشد ::