اخبار برگزیده

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، در پی ورود توده گرد و غبار به کشور و ورود گرد و غبار به استان بوشهر، وضعیت هوای استان بوشهر در وضعیت ناسالم و خطرناک قرار گرفت.

1401/3/3 سه‌شنبه
برگزاری همایش زیست محیطی تقدیر از دامداران دوستدار محیط زیست در محل حسینیه روستای حسین آباد جم با حضور فرماندار، معاونین، بخشدار محترم بخش مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر.

برگزاری همایش زیست محیطی تقدیر از دامداران دوستدار محیط زیست در محل حسینیه روستای حسین آباد جم با حضور فرماندار، معاونین، بخشدار محترم بخش مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، این همایش با همکاری مجتمع مسکونی پارس جم، واحد HSE و اداره جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید.

1401/3/3 سه‌شنبه
درمان 6 گونه جانوری و بازگشت به طبیعت استان بوشهر.

درمان 6 گونه جانوری و بازگشت به طبیعت استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، با فعالیت مرکز نقاهتگاه درمان این اداره کل، 9 گونه جانوری که در سال جاری مصدوم و آسیب دیده، در فروردین و اردیبهشت سال 1401 تحت درمان و تیمارداری قرار گرفته و 6 گونه مورد بهبود واقع گردیده و در طبیعت رهاسازی گردیدند.

1401/3/2 دوشنبه
منشا آلودگی نفتی ساحل سیراف در حال بررسی است.

منشا آلودگی نفتی ساحل سیراف در حال بررسی است

فرهاد قلی نژاد مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: منشا آلودگی نفتی نامشخص است و بررسی لازم جهت شناسایی منشا آن در حال انجام است و درخواست پاکسازی سریع از اداره کل بنادر و دریانوردی استان با همکاری شرکت های نفتی منطقه و هماهنگی لازم بعمل آمده است.

1401/3/2 دوشنبه
بيشتر

مقاله و گزارش

بيشتر

آلبوم عکس

بيشتر

معرفی کتاب

بيشتر
بيشتر

جوابیه

ایضاحی بر گزارش عسلویه گمشده در آلودگی های پتروشیمی در روزنامه ایران
به دغدغه زلال شهروندان دوستدار محیط زیست احترام بگذاریم
تکذیب خبر ناپدید شدن 1400 راس آهوان مند ناشی از وقوع سیلاب
خبر فروش آهو در استان بوشهر، کذب است
بيشتر

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 1209994
تعداد بازديد کنندگان سايت: 156779465 تعداد بازديد زيرپورتال: 1773045 اين زيرپورتال امروز: 523 سایت در امروز: 42145 اين صفحه امروز: 422

تاریخ بروز رسانی

سه‌شنبه 3 خرداد 1401 10:16:03
سال 1401:  تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین