گشت ، بازرسی ، توزیع کیسه زباله بین مردم  ، گفتگو  با مردم  و ارائه ی توصیه های لازم زیست محیطی و بهداشتی در روز طبیعت 1400

گشت ، بازرسی ، توزیع کیسه زباله بین مردم ، گفتگو با مردم و ارائه ی توصیه های لازم زیست محیطی و بهداشتی در روز طبیعت 1400

این بازدید توسط یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر به همراه اداره آموزش و مشارکتهای مردمی اداره کل ، اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر علی رغم تاکید و تذکرهای ستاد کرونا باز هم افرادی روز سیزدهم فروردین را در منزل نماندند. 
رییس اداره ی آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به این مطلب افزود: با توجه به شرایط پیش آمده راه منطقی و سریع ؛ گشت ، کنترل ، آموزش و توصیه به افرادی بود که از منزل بیرون آمده بودند. 
حیدر فقیه با تاکید براینکه ، تغییر و اثر گذاری آموزشی  ابتدا از درون افراد سرچشمه می گیرد و سپس در رفتار و برخورد آنهانمود پیدا می کند حضور یگان حفاظت ، روابط عمومی اداره کل، همچنین اداره محیط زیست شهرستان بوشهر  را در روز طبیعت بسیار مهم عنوان کرد . 
صادق پور سالم رییس اداره ی محیط زیست شهرستان بوشهر گفت: امروز به مردم کیسه های زباله دادیم . و آنها را برای رعایت پروتکل ها و اصول بهداشتی لازم تشویق کردیم ، هر چند بهترین کار ماندن در منازل بود و تجمع افراد باعث گسترش بیشتر ویروس کرونا خواهد شد. 
سید احسان موسوی فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت : علی رغم اینکه به دست و صحرا رفتن در روز سیزدهم فروردین یک سنت ایرانی اصیل است اما مردم امسال نیز رعایت کردند و در منزل ماندند و تعداد افرادی که در روز طبیعت بیرون  آمدند با توجه به شرایط موجود و اعلام ستاد کرونا زیاد نبود ولی توقع داشتیم واقعا همین تعداد هم برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان در منزل بمانند . 
وی با تاکید بر اینکه تخلف در حوزهی محیط زیست آسیب جدی به سلامت و جایگاه انسان ها می زند ، از مردم خواست که در  رعایت اصول بهداشتی و محیط زیستی بیش از همیشه کوشا باشند .
گزارش ویدیویی این فعالیت در کانالهای فضای مجازی روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.  
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال 1400:  تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها