برگزاری مراسم تقدیر از آزادگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر  به مناسبت سال روز بازگشت آزادگان به وطن

برگزاری مراسم تقدیر از آزادگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر به مناسبت سال روز بازگشت آزادگان به وطن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، با ابتکار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، مراسم باشکوه تقدیر و قدردانی از آزادگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر به مناسبت روز ملی بازگشت آزادگان به وطن در روز یکشنبه 29 مردادماه 1402 برگزار گردید.
عبدالرحمن مرادزاده؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این مراسم گفت: ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ روز بازگشت الماس‌های درخشان دفاع مقدس به سرزمین ایران بوده که در سال جاری جهت یادبود این روز اقدام به دعوت و تقدیر از همه آزادگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر نموده ایم و همچنین یاد و خاطره دو آزاده که در میان ما نیستند را نیز گرامی می داریم.

مرادزاده از اهمیت توجه به جایگاه آزادگان و ایثارگران در جامعه امروز گفت: همواره از ابتدای فعالیت خویش در مدیریت محیط زیست استان بوشهر به عنوان یک وظیفه، برنامه ریزی های مشخص و منظمی داشته ایم تا در طول سال با اجرای برنامه ها  و مراسم مختلف به قدردانی و بزرگداشت مقام شهدای محیط زیست و همچنین آزادگان و ایثارگران بپردازیم. که در حال حاضر دو مراسم را تا به حال برگزار نموده و چند برنامه ی اختصاصی دیگر نیز تا پایان سال 1402درنظرداریم که  بی شک از همه خانواده شهدای محیط بان و همچنین جانبازان و ایثارگران و آزادگان محیط زیست به همراه خانواده های ایشان جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل  می آوریم.
در این مراسم که با پخش کلیپ زندگی شهید محیط بان علی کشاورز آغاز شده بود، با ذکر خاطراتی شیرین از دوران اسارات این آزادگان ادامه یافت. همچنین در پایان مراسم، نیز از آزادگان حاضر در جلسه تقدیر و قدردانی به عمل آمد. 
نسخه قابل چاپ
سال 1402:  مهار تورم، رشد تولید