اطلاع رسانی به موقع اقدامات و فعالیت ها تبیین خدماتی است که مقام معظم رهبری به عنوان جهاد تبیین از مسئولان انتظار دارند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در جمع مدیران برتر سمن های کنگان :

اطلاع رسانی به موقع اقدامات و فعالیت ها تبیین خدماتی است که مقام معظم رهبری به عنوان جهاد تبیین از مسئولان انتظار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، نشست هم اندیشی مدیرکل حفاظت محیط زیست با مدیران و فعالان سمن های زیست على محیطی شهرستان کنگان در قالب کارگاه های آموزشی سه روزه در بندر کنگان برگزار شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهردر این نشست هم اندیشی از بررسی دقیق و مستمر پایش صنایع طبق ضوابط محیط زیستی خبر داد و گفت: با قوت و استمرار پایش صنایع را در استان بوشهربا جدیت و اعمال نظارت دقیق تری تداوم بخشیده و مطالعه در زمینه اثرات تجمعی آلایندگی در منطقه کنگان و عسلویه را از اولویت های پژوهشی اداره کل حفاظت محیط زیست استان عنوان نمود.وي با اشاره به اينكه بارها مقام معظم رهبري بر اطلاع رساني به موقع خدمات به مردم و جامعه تاكيد نموده اند اظهار داشت:اطلاع رسانی به موقع اقدامات و فعالیت ها تبیین خدماتی است که مقام معظم رهبری به عنوان جهاد تبیین از مسئولان انتظار دارند.عبدالرحمن مرادزاده؛ در ادامه با تاکید بر اهمیت توجه به پژوهش و فعالیتهای علمی در زمینه محیط زیست، خواستاراقدامات کارشناسی شده در این حوزه با مشورت و همراهی مجموعه های قانون محور حفاظت محیط زیست شد . ایشان با اشاره به هفته دولت ، و گرامی داشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر، نقش اطلاع رسانی به موقع فعالیت ها و خدمات به مردم را مهم ارزیابی کرد و اقدام سمن ها در همه حوزه ها علی الخصوص محیط زیست در تصمیم سازی موثرو راهبردی دانست . مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد طبق قانون و اساسنامه بدون هر گونه گرایش سیاسی ، خودجوش و متعهدانه با هدف تغییر و ارتقاء مثبت جامعه تلاش می کنند و مطالبه گری جزء لاینفک ساختار آن هاست . عبدالرحمن مراد زاده اضافه کرد: آشنایی با قوانین فعالیت ، شیوه ی مطالبه گری ، طراحی سوال، تسلط بربیان ، زمان سنجی، قاطعیت در کلام و عمل، و برقراری ارتباط موثر را از اهم تخصص هایی دانست که سازمان های مردم نهاد علی الخصوص فعالان محیط زیست باید به آن ها آراسته گردند وهمه این موارد در این دوره ی آموزشی سه روزه طراحی شده است.شایان ذکر است که نشست هم اندیشی مدیرکل حفاظت محیط زیست با فعالان سمن های زیست محیطی شهرستان کنگان، علاوه بر روز شنبه در دو روز یکشنبه و دوشنبه به صورت آموزشی و کارگاهی تد اوم یافت
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال 1402:  مهار تورم، رشد تولید