نشست کارگروه تخصصی محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی  برگزار شد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر:

 نشست کارگروه تخصصی محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی  برگزار شد

 اولین نشست کارگروه تخصصی حوزه معاونت محیط زیست طبیعی و حفاظت از تنوع زیستی استان بوشهر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ، عبدالرحمن مرادزاده با اعلام این خبر گفت: برگزاری  کارگروه تخصصی هم اندیشی و راهبری استراتژیک امور مرتبط با محیط طبیعی و حیات وحش بسیار لازم و نیازمند برنامه ریزی مدون  است .
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر  در ادامه با اشاره به  آماربرداری از پستانداران استان، و همچنین اقدامات انجام شده  برای  تعدیل آهوان در خارک و رایزنی های در حال انجام با سازمان مرکزی و بخشداری خارک  ؛ به ظرفیت های بالقوه و بالفعل فراوان و فراروی استان بوشهر اشاره نمود  و تشریح کرد»
 مناطق مورد نظر و کارشناسی شده ای نیز برای ارتقاء در سطح استان و همچنین مناطق مستعد برای قرارگیری در ذیل مناطق شکار ممنوع  وجود دارند که پس از بررسی های لازم   به زودی ان شالله          به تصویب  نهایی  می رسند.  
در این نشست از زحمات دکتر محمد کاظم اسماعیلی  دامپزشک اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر نیز بخاطر تعهد و ارائه خدمات حرفه ای ایشان طی سال های حضورشان در مناطق حفاَظت شده ، ملموریت ها، سرشماری ها و مداوای حیات وحش تقدیر به عمل آمد. 

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال 1402:  مهار تورم، رشد تولید