اخبار برگزیده

شهادت در راه حفاظت از انفال الهی برای یگان حفاظت محیط زیست افتخار است+تصویر+ ویدیو

شهادت در راه حفاظت از انفال الهی برای یگان حفاظت محیط زیست افتخار است+تصویر+ ویدیو

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، متأسفانه شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیطبانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان بودند، دو نفر از محیط بانان ایثارگر به نام ‌های مهدی مجلل و میکاییل هاشمی بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
سیداحسان موسوی؛ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در پی شهادت این  دو محیط بان قهرمان ، با اعلام تسلیت و ابراز همدردی با خانواده محیطبانان کشور گفت:  متاسفانه دو نفر از محیطبانان استان زنجان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه به دلیل تلاش برای حفاظت از انفال الهی و حراست از تنوع زیستی به شهادت رسیدند. محیط بانان همواره در تلاش بوده اند که از جان و دل مایه بگذارند و با حمیت و شجاعت از محیط زیست حفاظت نمایند. من به نوبه خودم با خانواده محترم این دو محیطبان شهید همدردی می نمایم و به خانواده بزرگ محیطبانان کل کشور تسلیت عرض می کنم. و بی شک همه ما در تداوم راه حفاظت از محیط زیست و تنوع زیستی کشور با گامهای محکمتری ادامه خواهیم داد.
شایان ذکر است که سامانه 1540 ارتباط مردمی با سازمان حفاظت محیط زیست برای شهروندان دغدغه مند طراحی شده است و از همه شهروندان خواهشمندیم که هرگونه اطلاعی در باب آسیب به محیط زیست و تنوع زیستی را به این شماره اعلام نمایند.
 ویدیوی پیام فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در نشانی زیر قرار دارد :
https://aparat.com/v/p0MHI 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1400:  تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها