اخبار برگزیده

تخریب ساحل گناوه توسط محیط زیست متوقف شد

تخریب ساحل گناوه توسط محیط زیست متوقف شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، کامبیز عبدالهی؛رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه گفت: درپی اعتراض فعالان زیست محیطی از پروژه تعریض و احداث خیابان در بخشی از ساحل واقع در بخشی از خور چورشلی ، پیگیری های لازم به عمل آمد و از ادامه کار جلوگیری شد.


کامبیز عبدالهی گفت: به محض اطلاع از جریان پیش آمده به همراه دوستداران محیط زیست از  محل یادشده بازدید و سپس  پیگیری‌های لازم برای جلوگیری از روند اتفاق پیش آمده در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهارداشت: در جریان بازدیدی که با همراهی معاون عمرانی فرماندار و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان در روز گذشته صورت گرفت، از  خاکبرداری که توسط لودر انجام می‌شد ، جلوگیری شد.

وی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در تماسی که با سرپرست شهرداری گرفته شد ایشان اعلام کردند نقطه یادشده مربوط به شهرداری نبوده و در آن دخیل نیست.

شایان ذکر است که منطقه تخریب شده دارای پوشش گیاهی بکر و بسیار مفیدی است و سالیان متمادی با تلاش‌های گسترده فعالان زیست محیطی محل کشت درخت حرا و سایر گونه‌های گیاهی متناسب با شرایط آب و هوایی گناوه به شمار می‌رود.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه در پایان گفت: همواره در مسیر حفاظت از محیط زیست به یاری دوستداران و همیاران طبیعت نیازمند هستیم.
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1400:  تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها