اخبار برگزیده

فراخوان دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست بوشهر منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست بوشهر منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر فراخوان دومین جشنواره عکس هفته محیط زیست با موضوع حیات وحش ایران منتشر گردید
فرهاد قلی نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر و رییس این جشنواره گفت: هنر عکاسی از طبیعت و حیات وحش نقشی مهم در ارتقاء فرهنگ حفاظت از محیط زیست دارد، بدین منظور برای دومین سال و در راستای نهادینه کردن شعار دوربین عکاسی بجای تفنگ در طبیعت و حمایت از عکاسان حیات وحش و محیط زیست و کمک به معرفی حیات وحش ایران،  دبیرخانه این جشنواره در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر فعال گردید. علاقمندان می‌توانند تا دهم خرداد سال جاری آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند .
صادق پور سالم رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوشهر و مدیر اجرایی این جشنواره، نیز گفت: تلاش گردید این جشنواره نسبت به جشنواره قبل ، هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ محتوا، بهبود داشته باشد  لذا با همفکری از اساتید این حوزه و قبول دبیری جشنواره توسط عکاس طبیعت جناب آقای دربندی امیدواریم شاهد برپایی این جشنواره در خور نام محیط زیست و فعالان این حوزه باشیم . از همه علاقه مندان خواهشمندم آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
جشنواره عکس هفته محیط زیست که برای سال دوم فعالیت خود را آغاز نموده در دوبخش حیات وحش و آلودگی های محیط زیست آثار عکاسان را از کل کشور دریافت خواهد نمود. این جشنواره جوایزی ارزنده را برای علاقمندان این حوزه در نظر گرفته است.
بيشتر
سال 1401:  تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین