اخبار برگزیده

برگزاری نشست تخصصی عوارض آلایندگی صنایع استان بوشهر

برگزاری نشست تخصصی عوارض آلایندگی صنایع استان بوشهر

به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با حضور اعضای شورای اسلامی استان و جمعی از مدیران کل برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر این نشست تخصصی  به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در اتاق جلسات مدیر کل با حضور اعضای محترم شورای اسلامی استان بوشهر ومدیران کل استانی مرتبط با موضوع ، با هدف بررسی پرداخت حق آلایندگی صنایع استان برگزار شد. 

عبدالرحمن مرادزاده در ابتدای این نشست ضمن تشکر از دغدغه مندی حضار با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در حوزه ی محیط زیست و جهاد تبیین ، پاسخ به مطالبات مردم را امری ضروری دانست و برقانون محوری تصمیم گیری ها تاکید کرد.

عبدالرحمن مرادزاده اظهار داشت: استان بوشهر از نظر حضور و فعالیت صنایع به ویژه صنایع نفتی و گازی مورد توجه ویژه است و هنگامی که از صنعت یاد می شود موضوع پایش صنایع نیز مطرح می گردد  که از وظایف مهم این اداره کل است. 

وی ادامه داد: پاسخگوی درخواست های مردم در این حوزه هستیم وموضوع پایش زیست محیطی صنایع و تعیین صنایع آلاینده را که مطابق قانون  از وظایف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد در رئوس فعالیت های خود قرار داده ایم.
 
عبدالرحمن مرادزاده یاد آور شد پایش فصلی صنایع مطابق مصوبه هیات وزیران و دستورالعمل ها و شیوه نامه های موجود، راه اندازی سامانه جامع محیط زیست و شناسایی و بارگزاری فهرست صنایع آلاینده انجام شده و دسترسی لازم نیز به سامانه مذکور و  فهرست صنایع آلاینده به به سازمان امور مالیاتی کشور داده شده است .
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1402:  مهار تورم، رشد تولید