اخبار برگزیده

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، همزمان با برگزاری نشست ویدئوکنفرانسی سازمان حفاظت محیط زیست کشور با پلیس فتا، نشستی نیز با حضور رییس پلیس فتا استان بوشهر و مدیرکل حفاظت محیط زیست و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر برگزار شد که در حاشیه این نشست، تفاهمنامه همکاری نیز امضا شد.

1399/5/22 چهارشنبه
.
برگزاری نشست مشترک پلیسهای فتا، پیشگیری و اطلاعات با محیط زیست استان بوشهر 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، نشست  مشترک پلیس فتا و پلیس پیشگیری و پلیس امنیت و اطلاعات ناجا با یگان حفاظت سازمان محیط زیست کشور و ارتباط آنلاین با ادارات کل حفاظت محیط زیست استانها و پلیسهای فتا، پیشگیری و اطلاعات و امنیت در استانها در مورخ ۲۱/۵/۹۹ برگزار گردید.

1399/5/22 چهارشنبه
.
عملیات پاکسازی ساحل گناوه از آلودگی نفتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، پس از پیگیری های مکرر اداره حفاظت محیط زیست گناوه جهت انجام تکالیف قانونی و رسالت اجتماعی خود در حراست و حفاظت از محیط زیست شهرستان مقرر شد نوبت دوم پاکسازی ساحل گناوه، در تاریخ نوزدهم مرداد انجام شود.

1399/5/21 سه‌شنبه
.
آبرسانی به آبشخورهای حیات وحش در منطقه شکار ممنوع کوه سیاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، آبرسانی به آبشخورهای حیات وحش در منطقه شکار ممنوع کوه سیاه توسط فعالان روستای خون صورت پذیرفت. مهرداد نوروزی؛ رییس پاسگاه محیطبانی شهید محمدی بوشکان در این خصوص گفت: سالهای متمادی هست که فعالان و علاقمندان محیط زیست در منطقه اقدام به ساختن آبشخور برای حیات وحش می کنند و در ادامه نیز اقدام به آبرسانی آنها می نمایند.

1399/5/20 دوشنبه
بيشتر

تاریخ بروز رسانی

چهارشنبه 22 مرداد 1399 09:57:33

آلبوم عکس

بيشتر

معرفی کتاب

بيشتر

مقاله و گزارش

بيشتر
بيشتر

جوابیه

ایضاحی بر گزارش عسلویه گمشده در آلودگی های پتروشیمی در روزنامه ایران
به دغدغه زلال شهروندان دوستدار محیط زیست احترام بگذاریم
تکذیب خبر ناپدید شدن 1400 راس آهوان مند ناشی از وقوع سیلاب
خبر فروش آهو در استان بوشهر، کذب است
بيشتر

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 970746
تعداد بازديد کنندگان سايت: 132580888 تعداد بازديد زيرپورتال: 1501922 اين زيرپورتال امروز: 272 سایت در امروز: 24024 اين صفحه امروز: 163
سال 1399  سال جهش توليد