اخبار برگزیده

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، هرساله خلیج فارس شاهد وقوع آلودگی های متعدد و گسترده ناشی از نشت نفت از سکوهای نفتی و یا از خطوط انتقال نفت است که خسارتهای فراوانی را به اکوسیستم دریایی وارد آورده و حتی لکه های نفتی بعضا به سواحل نیز رسیده و خاک را در سواحل آلوده می کند. با توجه به آلودگی اخیر ناشی از نشت نفت از یکی از سکوهای نفتی خلیج فارس در روزهای اخیر با تلاش فراوان ادارات مرتبط اعم از شکرت نفت فلات قاره ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان و اداره کل حفاظت محیط زیست پاکسازی و اقدامات گسترده ای انجام گرفته است.

1399/5/14 سه‌شنبه
.
حفاظت از خوریات و اکوسیستم دریایی از اولویت های محیط زیست استان بوشهر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، اکوسیستم دریایی به همراه خوریات و تالابها زیستگاه انواع گونه های زیستی اعم از پستانداران، پرندگان، آبزیان و گونه های ارزشمند گیاهی است که حفاظت از زیستگاه های دریایی علاوه از بر حفاظت از گونه های زیستی و محیط زیست در میزان زادآوری ماهیان و آبزیان قابل صید موثر است. 

1399/5/14 سه‌شنبه
.
مهار و کنترل آتش سوزی در منطقه حفاظت شده بیرمی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، آتش سوزی مراتع منطقه حفاظت شده بیرمی با حضور به موقع همیارات طبیعت بیرمی و محیطبانان مهار و از گسترش آتش سوزی جلوگیری گردید.

1399/5/14 سه‌شنبه
.
گشت و کنترل منطقه خارگ و خارگو با همکاری دریابانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، مامورین اداره حفاظت محیط زیست خارگ در راستای وظایف قانونی خود مبتنی بر جلوگیری از تخلفات زیست محیطی به صورت شبانه روزی درحال گشت و کنترل منطقه هستند.

1399/5/13 دوشنبه
بيشتر

تاریخ بروز رسانی

سه‌شنبه 14 مرداد 1399 10:03:57

آلبوم عکس

بيشتر

معرفی کتاب

بيشتر

مقاله و گزارش

بيشتر
بيشتر

جوابیه

ایضاحی بر گزارش عسلویه گمشده در آلودگی های پتروشیمی در روزنامه ایران
به دغدغه زلال شهروندان دوستدار محیط زیست احترام بگذاریم
تکذیب خبر ناپدید شدن 1400 راس آهوان مند ناشی از وقوع سیلاب
خبر فروش آهو در استان بوشهر، کذب است
بيشتر

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 964436
تعداد بازديد کنندگان سايت: 132235545 تعداد بازديد زيرپورتال: 1495179 اين زيرپورتال امروز: 613 سایت در امروز: 26429 اين صفحه امروز: 510
سال 1399  سال جهش توليد